Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Sigila

Sigilická magie FRATER V. D. 

Je jednou z nejúčinnějších a nejjednodušších magických disciplín. Pro její praktikování nepotřebujeme žádné speciální magické nástroje. Vystačíme si s tužkou a papírem. Tuto metodu se dokáže snadno a rychle naučit každý. O její účinnosti Vás brzy přesvědčí výsledky a první úspěchy. Práci se sigilii v talismanické magii nacházíme už u Agrippy z Nettesheimu. Moderní sigilická magie stojí na práci Austina Osmana Speareho (1886-1956). Podle Speareho jsou sigilia monogramy myšlení. Magicky opravdu účinná sigilia pocházejí z našeho nevědomí a tam se po impregnaci vůlí vracejí zase zpátky, aby tam vykonala své. Sigilia vznikají smíšením a stylizací písmen. 

Nejprve vytvoříme prohlášení záměru:

TAK ZNÍ MÁ VŮLE, ŽE BUDU MÍT ÚSPĚCH

tuto větu je třeba napsat tiskacími písmeny a vyškrtat z ní všechna písmena která se opakují, takže zůstanou jen:

T,K,Z,N,I,M,V,U,L,E,B,D,S,P,C,H

z těchto písmen vytvoříme sigilium. Písmena M, W, E nemusejí být zastoupena v sigiliu každé zvlášť jedno může zastupovat kterékoli další z nich. Možností vyobrazení a stylizace je mnoho. Sigilium musí být nakonec co nejeednodušší, ale měli bychom být schopni při lehčím soustředění rozeznat jednotlivá písmena. Formulace prohlášení záměru a práce na kresbě sigilia musí probíhat za maximálního soustředění. 

Jakmile je sigilium vytvořeno aktivuje se usazením do duše. K tomu docháze ve stavu transu. To se může stát ve stavu euforie - např. drogové. , ve stavu extáze např. při masturbaci nebo sexuálním styku a ve stavu tělesného vyčerpání. Je nutné se na sigilium dívat a naladit se na něj, je možné opakovat přání jako mantru. Sigilium se i se svým významem usadí v nevědomí. Jakmile se tak stane, mělo by na něj vědomí zapomenout, aby mohlo nevědomí svůj příkaz splnit. Podle Spearových instrukcí je nutné sigilium po jeho zvnitřnění zničit. 

Příklady některých sigilií: 

 

TOPlist
aktualizováno: 07.08.2019 23:51:36